Kezdőlap >> Hírek >> Álláshirdetés - Gépkocsivezető, ételfutár

Álláshirdetés - Gépkocsivezető, ételfutár

2023-05-16 14:16:17

Gépkocsivezető, ételfutár

Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft.

A Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. (4130 Derecske, Köztársaság út 90.) álláslehetőséget hirdet gépkocsivezető, futár munkakörbe azonnali kezdéssel.

Feladatkör:

Központi konyhához tartozó ételrendelések kiszállítása Derecske teljes területén gépjárművel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

B kategóriás jogosítvány
Rendezett, kulturált megjelenés
Udvariasság
Precíz munkavégzés
Megbízhatóság

Munkavégzés helye:

Derecske

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Helyismeret
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzéshez gépjármű biztosítása

Fényképes önéletrajzzal. Elektronikus úton a derecskekonyha@gmail.com e-mail címen vagy személyesen a Derecskei Városgazdálkodási Nonprofit Kft. Központi Konyháján (4130 Derecske, Lengyel utca 1.).

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 0654/410-973 vagy 0620/669-7200.

Megosztás közösségi oldalakon
Derecske applikáció
kiadványok kép