Responsive image


Derecske Város Önkormányzat kitüntető díjaiban részesülők

Feltöltve: 2019-03-06 20:48:46

„Derecske Város Díszpolgára” Címben részesültek:

"Derecske Városáért” Díjban részesültek

Zákány József – díjban részesültek:

1995.               Magyari Béla

1995.               Benkő Ferenc

1996.               Krisztik József

2000.               Gyökeres Lajos

2004.               Dr. Várallyay Gyula

2007.               Makkay János (posztumusz díj)

2008.               Nagy József

2011.               Márton Attila

 

1995.               Csík Istvánné

                        Kézilabda Sport Klub

1996.               Nagy József

                        Girth Irén

1997.               Oázis Kulturális és                                                Szabadidős Egyesület

1998.               Dr. Garai Bertalan

                        Derecskei Nyugdíjas Klub

2000.               Baranya Pálné

                        Filep József

                        Dr. Várallyay Gyula

                        Dr. Seress Géza

                        Szabó Imre

                        Cibri Néptánc Együttes

2001.               Dr. Bakó István

                        Borbély Mária

                        ifj. Széll Gábor

                        Szúnyogh József

                        Szivárvány Néptánc                                            Együttes

                         Derecskei Hírek                                                  Szerkesztősége

2002.               Fazakas Sándor

                        Szilágyi Péterné

                        DERMÁK Kht.

2003.               Berényi Zsolt

                        Kiss Lajos

                        Nagy Károly

                        Sárközi Béláné

2005.               ifj. Sápi Csaba

                        Barta József

                        Gellén Imréné

2006.               Ungvári János

                        Gellén Imre

                        Ifjúsági Fúvószenekar

                        Dr. Virágh Pál

2007.               Békési András

                        Szőllősi Lajos
                       (posztumusz díj)

                        Tajta János

                        Iklódi Lajos

2008.               Török Sándor

2009.               Zöld Gyula és Zöld                                              Gyuláné

                        Nyugdíjas Klub

2010.               Csécsi Lajos

                        Brilla Tibor

2011.               Porkoláb Gyula

                        Hochné Kiss Piroska

                        Farkasvölgyi Győző

                        Barátság Vadásztársaság

2012.               Békési Károly

                        Csécsi István

                        Zákány Lajos

                        Tilinkó Népdalkör

2013.               Rácz Róbert

                        Pardi Sándor

                        Gyökeres Sándor                                                (posztumusz díj)

2014.               Kék-Kálló Citerazenekar

                        Kiss Lászlóné

                        Porkoláb Ferenc

                        Szabó Lajos és Szabó                                          Lajosné          

2015.               Varga Zoltán és Varga                                          Zoltánné

2016.               Hadházi Imre

                        Tamus István

                        Varró Gyuláné

2017.               Dóra László és Dóráné                                         Rizmayer Mária

                        Krucsó Zoltán

                        Kikelet Néptánccsoport

                        Szőllősi Imréné

2018.               „Derecskei Aranyak”                                             Tornászlányok

                         Németi Tibor

                         Dr. Fülepné Sipos Ilona                                       Eszter

2007.               Békési Sándor

2008.               Kiss Sándorné

2009.               Alföldy Zsoltné

2010.               Fekete Imréné

2011.               Dendörferné Orbán                                Erzsébet

2012.               Fogarasiné Tamási                                Piroska

2013.               Sáriné Kerek Edda                                  Erzsébet

2014.               Farkasvölgyi Győző

2015.               Varga Sándorné

2016.               Kiss Irma

2017.               Szabó Lajosné

2018.               Török Emese

 

Önkormányzati Választások 2019


Hirdetés


Étlap


Ajánló








Ajánlatunk

Responsive image

Facebook